تصمیم سازی | Decision Making

آموزش تصویری روش پرداخت

روش های پرداخت

آموزش تصویری روش پرداختکارت های عضو شبکه شتاب که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند. همه کارت های عضو این شبکه موارد زیر را دارند:

 

شماره کارت (کلیه کارتهای بانکی این شماره را دارند.)

 

رمز اینترنتی کارت (همان رمز دوم یا رمز پویای یکبار مصرف است که می توانید آن را از بانک صادر کننده کارت از طریق پیامک یا اپلیکیشن بانک خودتان در تلفن همراهتان دریافت نمایید.)

 

کد سه یا چهار رقمی CVV2 (به صورت یک عدد 3رقمی و یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، روی بیشتر کارت ها یا پشت آن ها حک شده است. صرفاً وجود کدCVV2 روی یک کارت، دلیلی بر امکان خرید اینترنتی آن نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی آن را فعال کرده باشد.)

 

تاریخ انقضاء (تاریخی که از آن به بعد کارت قابلیت پرداخت خود را از دست می دهد.)

 

 

برای دانلود فوری هر یک از محصولات عرضه شده در پایگاه دانش تصمیم سازی کافی است روی دکمه "پرداخت آنلاین" مانند زیر کلیک کنید.

 

 

با کلیک روی این دکمه به درگاه رسمی پرداخت های اینترنتی شرکت زرین پال که صفحه ای مانند زیر است، انتقال می یابید.

 

 درگاه پرداخت

 

 

پس از وارد کردن ایمیل روی "پرداخت" کلیک کنید تا به شبکه شاپرک متصل شوید.

 

 

 

حالا باید اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود را وارد نمایید و روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات کارت بانکی شما تایید شود، لینک صفحه دانلود به صورت خودکار آزاد می شود و شما می توانید فایل خریداری شده را از آن صفحه دانلود کنید. برای اطمینان بیشتر، فایل خریداری شده به ایمیلی که در هنگام خرید وارد کردید، ارسال خواهد شد.

 

دانلود فایل

 

پس از دانلود فایل فشرده (zip) باید آن را (unzip) کنید. برای این منظور می توانید از نرم افزار Winrar یا Winzip استفاده کنید. فایل های خریداری شده با توجه به فرمت آن ها معمولاً با نرم افزارهایی مانند Microsoft Office Word یا Microsoft Office PowerPoint یا Adobe Acrobat Reader قابل بهره برداری هستند. این نرم افزارها به صورت رایگان از اینترنت قابل دانلود هستند که می توانید پس از دانلود، آن ها را روی کامپیوتر خودتان نصب نمایید.

تصمیم سازی