تصمیم‌سازی | Decision Making

خودآموز نوشتن مقاله آی‌اس‌آی با هوش مصنوعی

نوشتن مقاله,نگارش مقاله,نوشتن مقاله ISI,نگارش مقاله ISI,مقاله با هوش مصنوعی,مقاله باChatGPT,مقاله ISI با هوش مصنوعی,مقاله ISI با AI,نوشتن مقاله با هوش مصنوعی,نگارش مقاله با هوش مصنوعی,نوشتن مقاله با هوش مصنوعی رایگان,نگارش مقاله با هوش مصنوعی رایگان,نوشتن مقاله با هوش مصنوعی رایگان فارسی,نگارش مقاله با هوش مصنوعی رایگان فارسی,نوشتن مقاله باChatGPT,نگارش مقاله باChatGPT,نوشتن مقاله با AI,نگارش مقاله باAI,روش استفاده از هوش مصنوعی,

این جزوه آموزشی منحصر‌به‌فرد در بر گیرنده مهم‌ترین نکته‌های آموزشی درباره نوشتن مقاله آی‌اس‌آی با استفاده از هوش مصنوعی است.

خودآموز نوشتن مقاله آی‌اس‌آی با هوش مصنوعی

خودآموز نوشتن مقاله آی‌اس‌آی با هوش مصنوعی 76

 

درباره خودآموز
برخی از دانشجویان، دانش‌آموختگان و پژوهشگران می‌پندارند نوشتن یک مقاله علمی و چاپ آن در یک نشریه معتبر آی‌اس‌آی کار دشواری است. این پندار بیشتر به این دلیل شکل گرفته است که برخی از افراد با آزمون‌و‌خطا مقاله‌های خود را به مرحله چاپ می‌رسانند. اگر روش علمی انجام این کار را به‌شکل گام‌به‌گام مانند آنچه در این جزوه آموزش داده شده است بیاموزیم، می‌توانیم به‌آسانی مقاله‌های علمی باکیفیتی بنویسیم و آن‌ها را در نشریه‌های معتبر به چاپ برسانیم. خوشبختانه، به‌ لطف پیدایش و کاربرد فزاینده ابزارهای هوش مصنوعی، این کار به‌مراتب آسانتر‌ از‌ پیش انجام‌شدنی است. این جزوه آموزشی به دانشجویان، دانش‌آموختگان و پژوهشگران گرامی که علاقه‌مند هستند یافته‌های پژوهشی خود را با استفاده از هوش مصنوعی به مقاله‌های علمی تبدیل و در نشریه‌های معتبر آی‌اس‌آی منتشر کنند، کمک می‌کند.

 

مخاطبان خودآموز
دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا، دانش‌آموختگان تمامی رشته‌ها، و نیز مدرسانی که می‌خواهند فنون و روش‌های مقاله‌نویسی علمی با استفاده از هوش مصنوعی را آموزش دهند، مخاطبان اصلی این جزوه آموزشی هستند.

 

 

محتوای خودآموز
"خودآموز نوشتن مقاله آی‌اس‌آی با هوش مصنوعی" که در نوع خود یکی از کامل‌ترین منابع آموزشی در این زمینه به شمار می‌آید، به هر یک از پرسش‌های زیر پاسخی مشروح ارائه می‌دهد:

 

1. آی‌اس‌آی چیست؟

2. هوش مصنوعی چیست؟

3. چرا باید از هوش مصنوعی برای نگارش مقاله‌های آی‌اس‌آی استفاده کنیم؟

4. چگونه برای نگارش بخش‌های یک مقاله آی‌اس‌آی به هوش مصنوعی دستور دهیم؟

5. مهندسی دستور یا پرامپت چیست و چگونه از آن برای نگارش یک مقاله آی‌اس‌آی استفاده کنیم؟

6. چگونه از هوش مصنوعی به شیوه‌ای اخلاقی برای نگارش مقاله‌های علمی استفاده کنیم؟

7. چگونه با هوش مصنوعی ادبیات پژوهش را بررسی کنیم؟

8. بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای نگارش مقاله‌های آی‌اس‌آی کدامند؟

9. چگونه از هوش مصنوعی برای یافتن منابع مقاله استفاده کنیم؟

10. چگونه برای مقاله‌مان یک بخش بررسی ادبیات خوب بنویسیم؟

11. نگارش یک مقاله آی‌اس‌آی چه مراحلی دارد؟

12. بهترین روش یافتن نشریه مناسب برای چاپ مقاله آی‌اس‌آی چیست؟

13. چگونه مقاله خود را از ردیاب‌های هوش مصنوعی حفظ کنیم؟

14. چگونه با هوش مصنوعی پایان‌نامه خود را به یک مقاله آی‌اس‌آی تبدیل کنیم؟

 

ویژگی‌های خودآموز
این جزوه آموزشی منحصر‌به‌فرد در قالب یک فایل پی‌دی‌اف فارسی 111 صفحه‌ای (در قطع A4) ارائه شده است که در بر گیرنده مهم‌ترین نکته‌های آموزشی درباره نوشتن مقاله آی‌اس‌آی با استفاده از هوش مصنوعی است.

 

مهمترین ویژگی این خودآموز، آموزش کاربردی مهندسی دستور (Prompt Engineering) است که ضروری‌ترین دستورهای هوش مصنوعی برای نگارش مقاله‌های علمی را به شیوه‌ای گام‌به‌گام همراه با مثال‌ها و نمونه‌های مفید برای ایجاد هر بخش از یک مقاله علمی آموزش داده است.

 

این خودآموز بهترین ابزارهای هوش مصنوعی را معرفی کرده است که در زمینه‌های گوناگون کاربرد دارند، از جمله در زمینه تولید متن و نمودار، ارزیابی مقاله، اعتبارسنجی منابع، بازنویسی متن، بررسی ادبیات پژوهش، تبدیل تصویر به متن، تحلیل داده، تحلیل مقاله، ویرایش مقاله، تدوین مقاله، ترجمه، تنظیم متن مقاله، تولید متن علمی موثق و دارای منبع معتبر مرتبط، بهینه‌سازی مقاله، جست‌و‌جوی مقاله، چت با فایل پی‌دی‌اف مقالات، خلاصه‌کردن مقاله، یافتن منابع و رسم نمودار برای مقالات آی‌اس‌آی.

 

همچنین، در پایان جزوه فهرستی از نشانی اینترنتی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی (عمدتاً رایگان)، واژگان پرکاربرد هوش مصنوعی، و ربات‌های تلگرامی رایگانی که می‌توانید از آن‌ها به‌عنوان جایگزین مناسبی به جای چت‌جی‌پی‌تی استفاده کنید، ارائه شده است.

 

با تهیه، مطالعه و کاربرد نکته‌های آموزشی مطرح‌شده در این جزوه، می‌توانید به آسانی کار نوشتن مقاله‌های علمی خودتان و انتشار آن‌ها را شخصاً بر عهده بگیرید و در زمان، توان، و هزینه‌های خود صرفه‌جویی چشمگیری به عمل آورید. این خودآموز به‌گونه‌ای جامع تهیه و تدوین شده است و شما را از مراجعه به بسیاری از منابع مرتبط در زمینه مقاله‌نویسی با استفاده از هوش مصنوعی بی‌نیاز می‌کند.

    

برای خرید و دانلود فوری این جزوه آموزشی روی نماد "پرداخت آنلاین" در زیر کلیک کنید. پس از پرداخت به صفحه دانلود متصل می‌شوید. با‌این‌حال، برای دریافت لینک دانلود، حتماً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. در‌صورت‌نیاز به راهنمایی، روش پرداخت را مطالعه کنید.

 

تصمیم سازی