تصمیم‌سازی | Decision Making

راهنمای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر جهان

تحصیل,آموزش,آموزش عالی,اپلای,پذیرش,دانشگاه,دانشگاه های خارجی,ادامه تحصیل,بورسیه,وام دانشجویی,رزومه,رزومه تحصیلی,تحصیل رایگان,دانشگاه های اروپایی,دانشگاه های آمریکا,مهاجرت تحصیلی,

این جزوه با آگاه‌ساختن خوانندگان گرامی از تمامی جنبه‌های تصمیم‌شان، آن‌ها را نسبت به اقدام برای تحصیل در دانشگاه‌های خارجی مطلع و مخیّر می‌سازد.

راهنمای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر جهان

راهنمای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر جهان 312

معرفی جزوه
تحصیل در خارج از کشور تصمیم مهم و سرنوشت‌سازی است. آنچه می‌تواند تصمیمی منطقی و درست را برای شما ممکن سازد، آگاهی کامل از تمامی جنبه‌های این تصمیم بزرگ است.

 

محتوای جزوه با بررسی موشکافانه ابعاد گوناگون تحصیل در خارج از کشور تنظیم شده است. بخش‌های متوالی جزوه به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که با آگاه‌ساختن خوانندگان گرامی از تمامی جنبه‌های تصمیم‌شان، آن‌ها را نسبت به اقدام برای تحصیل در دانشگاه‌های خارجی مطلع و مخیّر می‌سازد.

 

برخلاف برخی منابع، افراد یا مؤسسات که متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را (بدون در نظر گرفتن شرایط فردی، خانوادگی و مالی آن‌ها) به هر قیمتی به مهاجرت تحصیلی تشویق می‌کنند، این جزوه با یادآوری مزایا و چالش‌های فرا روی متقاضیان، دیدگاهی واقع‌بینانه را در اختیار آن‌ها می گذارد و شوق بازگشت به میهن پس از اتمام تحصیلات را در آن‌ها زنده می‌کند. 

 

محتوای جزوه
این جزوه در 98 صفحه با فرمت پی دی اف تهیه شده است و به پرسش‌های مهم زیر پاسخ می‌دهد:

 

1. آیا ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی تصمیم مناسبی است؟
2. تحصیل در دانشگاه‌های خارجی چه مزایایی دارد؟
3. باورهای نادرست درباره درخواست پذیرش تحصیلی کدامند؟
4. پیش از اقدام برای تحصیل در دانشگاه‌های خارجی چه نکاتی را باید بدانیم؟
5. چگونه می‌توانیم از دانشگاه‌های خارجی پذیرش بگیریم؟
6. IELTS چیست؟
7. تحصیل رایگان در چه کشورهایی امکانپذیر است؟
8. آسان‌ترین کشورها برای دریافت پذیرش تحصیلی کدامند؟
9. بهترین کشورها برای ادامه تحصیل کدامند؟
10. برای درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی چه مدارکی را باید تهیه کنیم؟
11. بهترین زمان برای درخواست پذیرش تحصیلی چه هنگام است؟
12. چگونه یک رزومه خوب برای درخواست پذیرش تحصیلی بنویسیم؟
13. چگونه با استادان مرتبط با رشته تحصیلی خود مکاتبه کنیم؟
14. برای گرفتن پذیرش تحصیلی در رشته‌های مهندسی و علوم پایه باید چگونه اقدام کنیم؟ 
15. برای تحصیل در دانشگاه‌های کانادا چگونه باید اقدام کنیم؟
16. چگونه از دانشگاه‌های هلند پذیرش بگیریم؟
17. چگونه از دانشگاه‌های انگلیس پذیرش بگیریم؟
18. چگونه از دانشگاه‌های آمریکا پذیرش بگیریم؟
19. چگونه درخواست پذیرش تحصیلی و انگیزه‌نامه خود را درست تنظیم کنیم؟

 

 

 

ویژگی‌های جزوه

آگاهی‌بخش
در آغاز، به بررسی این موضوع می‌پردازیم که آیا ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی اصولاً برای همگان تصمیم مناسبی است. در راستای پاسخ به این پرسش، مزایای تحصیل در دانشگاه‌های خارجی را بررسی می‌کنیم. سپس، به بررسی برخی از گمانه‌های نادرست درباره درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی می‌پردازیم. همچنین، شما را از نکته‌های مهمی آگاه می‌کنیم که پیش از اقدام برای تحصیل در دانشگاه‌های خارجی حتماً باید آن‌ها را بدانید تا بتوانید تصمیم خوب و خردمندانه‌ای مطابق با شرایط فردی، خانوادگی و مالی خود بگیرید. 

 

کاربردی
در بخش بعدی این جزوه، به مهمترین پرسش یعنی این که «چگونه می‌توانیم از دانشگاه‌های خارجی پذیرش بگیریم؟» پاسخ می‌دهیم. سپس، مهمترین گواهی نامه مهارت زبانی یعنی آیلتس  و ویژگی‌های آزمون آن را به شما معرفی می‌کنیم. با توجه به این که بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور شرایط مالی مناسبی ندارند، چگونگی درخواست بورسیه، کمکهای مالی و نیز گزینه‌های تحصیلی رایگان در چند کشور را معرفی می‌کنیم. همچنین، به این پرسش پاسخ می‌دهیم که «آسان‌ترین کشورها برای دریافت پذیرش تحصیلی کدامند؟» 


مفید و دقیق
در ادامه این جزوه به معرفی بهترین کشورها برای ادامه تحصیل، مدارکی که برای درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی باید تهیه کنید، بهترین زمان برای ارائه درخواست پذیرش تحصیلی، روش نوشتن یک رزومه خوب برای موفقیت در گرفتن پذیرش تحصیلی و نحوه مکاتبه با استادان مرتبط با رشته تحصیلی خودتان می‌پردازیم.

 

 

  مشروح و مفصل
یکی از مهمترین بخش‌های این جزوه تشریح فرایند گرفتن پذیرش تحصیلی در رشته‌های مهندسی و علوم پایه است. همچنین به شکل مشروح و مفصل به شما می‌گوییم چگونه برای تحصیل در دانشگاه‌های کانادا باید اقدام کنید تا موفق به گرفتن پذیرش تحصیلی شوید. در این راستا، چگونگی گرفتن پذیرش تحصیلی در چند کشور دیگر از جمله هُلند، انگلیس و آمریکا را نیز با جزئیات کامل بررسی می‌کنیم. در پایان هم نمونه‌ای از درخواست نامه‌ای که موفق به دریافت پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه معتبر شد و همچنین یک انگیزه‌نامه استاندارد و اجزای آن را با هم مرور می‌کنیم.

  

 

مطالعه این جزوه آگاهی‌بخش به عموم علاقه‌مندان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر جهان صمیمانه توصیه می‌شود زیرا می‌تواند آن‌ها را در رسیدن به اهداف علمی‌شان یاری دهد و آینده تحصیلی بهتری را برای آن‌ها رقم بزند.

 

برای خرید و دانلود فوری این جزوه روی نماد "پرداخت آنلاین" در زیر کلیک کنید. پس از پرداخت به صفحه دانلود متصل می شوید. با این حال، برای دریافت لینک دانلود، حتماً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. در صورت نیاز به راهنمایی، روش پرداخت را مطالعه کنید.

 

تصمیم سازی